Přidej se!

Veškerá činnost iniciativy je založena na dobrovolné práci. Pokud souhlasíš s našimi cíli a jsi ochoten nám pomoci, rádi tě mezi námi přivítáme!

    S čím můžeš pomoct, pokud už víš?
    Sbírat podpisy pod peticiDomluvit stálé petiční místo ve své oblíbené knihovně/kavárně/hospodě…Pomoci s tiskem materiálů iniciativyKoordinovat aktivity iniciativy ve svém městěPomoci s redakcí nebo administrací webu

    Jako člen můžeš spolu s námi plánovat budoucí aktivity, diskutovat o řešeních bytové krize, hlasovat o důležitých rozhodnutích, ap. Od členů se ovšem také očekává, že budou pomáhat s drobnými činnostmi, bez kterých se kampaň neobejde. Občas je třeba vyrobit banner, sestříhat video, zařídit tisk letáků, donést na akci petiční stolek, atd. Právě na této drobné práci závisí úspěch našeho počínání.

    Odměnou za to je ovšem skutečnost, že jsou naše požadavky slyšet. Kdo se zapojuje do veřejného dění, může měnit svět k lepšímu. Participace na činnosti občanské iniciativy přináší člověku rovněž neocenitelné životní zkušenosti a kontakty na zajímavé lidi.

    Míra zapojení závisí samozřejmě na Tvé ochotě a na Tvých možnostech.